Zajęcia indywidualne

Dla opiekunów psów problemowych, mających inne odczekiwania względem szkolenia, chcących pracować nad określonym problemem, lub też nie mogących uczestniczyć w zajęciach grupowych ze względu na nieobecność w terminie zajęć grupowych przewidziane są zajęcia indywidualne.zajęcia indywidualne

Obejmują one zakres podstawowego posłuszeństwa oraz innych umiejętności, których opiekun oczekuje od swojego psa. Czas i program zajęć ustalany jest indywidualnie. Jest on dostosowany do do możliwości psa i opiekuna.

Miejscem spotkań jest plac szkoleniowy przy ulicy Łokietka 20 w Gorlicach. Istnieje możliwość dojazdu do klienta, do 10 km od Gorlic bez dodatkowych kosztów. Powyżej 10 km od Gorlic cena ustalona jest indywidualnie w zależności od odległości.


Cena:
  • 1 zajęcia -80 zł
  • 5 zajęć –350 zł
  • 10 zajęć -600 zł
Czas trwania: 60 minut
ZAPISY:

Na zajęcia obowiązują zapisy. Można ich dokonać przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 538 138 362. W polu Twoja wiadomość proszę wpisać rodzaj wybranych zajęć. Na podany adres email zostanie wysłany e-mail potwierdzający przyjęcie wraz ze szczegółowymi informacjami o terminie zajęć.