Konsultacje online

Konsultacje behawioralne online mają na celu pomóc osobom, które nie mogą bezpośrednio spotkać się z doświadczonym behawiorystą.
Jeśli Twój pies sprawia problemy z zachowaniem, jest lękliwy, agresywny,nadpobudliwy, niszczy w domu lub też sprawia inne problemy - taka konsultacja online jest dla Ciebie.

Na czym to polega:

Aby uzyskać poradę online należy dokładnie opisać problem ze swoim pupilem. Następnie należy odpowiedzieć na pytania przysłane w mailu zwrotnym. Ma to na celu dokładne poznanie problemu. Behawiorysta oceni, czy jest w stanie pomóc w danym problemie podczas konsultacji online, jeśli tak -  dopiero wtedy należy opłacić usługę.

Następnie ustalamy formę komunikacji: skype/email w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu i opracowaniu planu działania. W kolejnym etapie konsultacji online do opiekuna wysyłany jest pełny plan postępowania przy modyfikacji zachowania wraz z odpowiednimi ćwiczeniami. Wraz z Tobą ustalana jest metoda sprawdzania postępów w terapii, a przez cały czas jej trwania behawiorysta sprawuje kontrolę nad postępami psa. Możesz korzystać z jego pomocy i kierować pytania i wątpliwości pojawiające się w trakcie pracy nad zmianą zachowania. Po upływie określonego czasu odbywa się konsultacja kontrolna, na której oceniane są postępy w zmianie zachowania.

 

Zgłoś się już dziś!